Možnosti dopravy

Packeta doručenie na výdajné miesto a do Z-Boxu - 2.90 €

Doba prepravy 1 až 2 pracovné dni od objednania. Zásielka bude doručená do výdajného miesta alebo Z-Boxu, ktoré ste zvolili v objednávke. Keď bude zásielka pripravená k vyzdvihnutiu budete o tom informovaný sms-kou alebo emailom.

Packeta doručenie na adresu - 4.40 €

Doba prepravy 1 až 2 pracovné dni od objednania. Zásielka bude doručovaná kuriérom na adresu, ktorú ste zvolili v objednávke. O termíne doručenia budete informovaný sms-kou.

Kuriér SPS - 4.90 €

Doba prepravy 1 až 2 pracovné dni od objednania. Zásielka bude doručovaná kuriérom na adresu, ktorú ste zvolili v objednávke. O termíne doručenia budete informovaný sms-kou.

Podmienky dopravy

Tovar sa zasiela po uhradení sumy prevodom PayPal, elektronickou platbou pri potvrdení objednávky alebo sa tovar zasiela na dobierku Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou.

Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru expedované v čo najkratšom termíne. Dodacia doba je uvedená pri každom produkte a pohybuje sa v rozmedzí 1-7 dní pri tovare, ktorý držíme skladom a pri niektorých druhoch tovaru sa dodacia doba môže predĺžiť až na 30 dní. O takejto situácii bude predávajúci kupujúceho informovať. Dodacia doba pri niektorom tovare môže byť dlhšia po dohovore s kupujúcim. Kupujúci je o zaslaní tovaru informovaný e-mailom alebo sms správou na kontakt uvedený v elektronickej objednávke. Tovar je dodávaný na adresu dodania uvedenú kupujúcim v elektronickej objednávke.

V prípade, že je zaslaný tovar vrátený predávajúcemu, je po dohode možné jeho opätovné zaslanie kupujúcemu. Náklady na opätovné zaslanie tovaru znáša kupujúci vo výške: celková suma tovaru (ak už nebola pripísaná na účet predávajúceho) plus manipulačný poplatok 10€; s nutnosťou úhrady bankovým prevodom na účet predávajúceho pred opätovným zaslaním tovaru kupujúcemu.

Platobné podmienky

Za objednaný tovar v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi:

  • dobierkou prostredníctvom pošty alebo kuriérom,
  • využitím služby Paypal,
  • platobnou kartou.