Slnečné okuliare Ozzie OZ25:07P3

39,99 €

Vlastnosti okuliarov

Slnečné okuliare značky OZZIE sa svojim tvarom perfektne hodia na akýkoľvek typ tváre. Vo všetkých okuliaroch sú zabudované kvalitné šošovky so 100% UVB a UVA ochranou vyrobené z polykarbonátu. Tento materiál Vám môže vzhľadom pripomínať sklo, avšak vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom, čo znamená, že okuliare sú prakticky nerozbitné.

Technológie: polarizačný filter

Množstvo
Na sklade

  • Poštovné od 2,50€ pri objednávke nad 50€ ZDARMA Poštovné od 2,50€ pri objednávke nad 50€ ZDARMA
  • Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
  • Vlastný sklad s tovarom Vlastný sklad s tovarom
  • Autorizovaný predajca Autorizovaný predajca

Rozmery okuliarov

Slnečné okuliare Ozzie OZ25:07P3


So slnečnými okuliarmi OZZIE žijete aktívne!
Všetci ľudia majú radi Slnko, avšak práve oslnenie Vášho zraku môže predstavovať reálne nebezpečenstvo v situáciách, kedy potrebujete vidieť jasne. Slnečné okuliare značky OZZIE Vás neobmedzujú. Zásluhou polykarbonátu v šošovkách okuliarov môžete vykonávať akúkoľvek činnosť. Tento je považovaný za jeden z najpevnejších materiálov. Často sa využíva pri rôznych bezpečnostných preskleniach a s OZZIE môže byť aj Váš zrak v bezpečí. Praktickosť slnečných okuliarov spočíva aj v ich inovatívnom dizajne. Ultraľahké a s rámom bázového zakrivenia 8 , ktorý zabraňuje podfúknutiu, sú vhodné pre športové aktivity či každodenné nosenie.

Obsah balenia

- slnečné okuliare
- látkový ochranný obal na okuliare


Logo Ozzie Slnečné okuliare OZZIE sú vyrábané jedným z najpoprednejších distribútorov kvalitných okuliarov v Európe. Táto značka s 25 ročnou históriou predaja po celom svete dáva dôraz na detaily. Vysoká odolnosť polykarbonátových šošoviek voči nárazu či samotná ľahkosť okuliarov Vám zaručí komfort počas nosenia. S viac ako miliónom predaných kusov sa OZZIE zaraďuje medzi uznávané značky slnečných okuliarov, a za dostupnú cenu si môžete vďaka unisex dizajnu vybrať kvalitné okuliare značky OZZIE priamo pre Vás.

idth="100%" height="100%" />

Slnečné okuliare Ozzie OZ25:07P3


Slnečné okuliare Ozzie sú veľmi odolné!
Šošovky z polykarbonátu sú vysoko nárazu odolné ako žiadne iné šošovky používané v slnečných okuliaroch. Boli vyvinuté vo vesmírnom programe a dodnes z takéhoto polykarbonátu vyrábajú sklá do okien v lietadlách. Teraz si už viete predstaviť aký silný a pevný materiál to je keď mu dôverujú aj bezpečnostné zložky, ktoré každodenne používajú ochranné prilby a nepriestrelné "sklá" vyrobené z takéhoto polykarbonátu. Tím, že polykarbonát je veľmi pevný nie je nutné použiť ho veľa na výrobu šošovky do slnečných okuliarov a preto sú okuliare ultraľahké a maximálne pohodlné pri celodennom nosení. Aby sa zabránilo poškriabaniu šošoviek tak ich povrch bol opatrený povlakom, ktorý bezproblémovo odoláva škrabancom.
Rám s bázovým zakrivením 8 je vhodný skoro pre každú tvár. Takéto bázové zakrivenie zabraňuje napríklad podfúknutiu okuliarov pri aktivitách vo vysokej rýchlosti ako bicyklovanie alebo beh ale pritom neobmedzuje vo vysokej miere periférne videnie.
Slnečné okuliare Ozzie sú skutočne výhodná kúpa.

- odolný a poholný rám vhodný pre celodenné nosenie
- odolnosť šošoviek voči nárazu spĺňajúca európske normy
- 100% UV ochrana UVA / UVB / UVC
- polarizačný filter

Obsah balenia

- slnečné okuliare
- látkový ochranný obal na okuliare

Logo Ozzie je značka slnečných okuliarov s polykarbonátovými šošovkami. Tieto sú ultraľahké a vysoko nárazu odolné. Poskytujú teda vysokú bezpečnosť a komfort nosenia vzhľadom na nízku hmotnosť okuliarov. Modely Ozzie majú unisexový dizajn a sú preto vhodné takmer pre každého. Značka si zakladá na kvalite, detailoch a zároveň na dostupnosti.
Ozzie
00104
1 Položka

Tabuľka dát

Farba rámu
sivá
Farba šošoviek
čierna
Kategória filtra
3
Polarizačný filter
áno

Ďaľšie produkty v rovnakej kategórii (2 ks):