Slnečné okuliare Ozzie OZ05:06P4

39,99 €
S DPH

Vlastnosti okuliarov

Slnečné okuliare značky OZZIE sa svojim tvarom perfektne hodia na akýkoľvek typ tváre. Vo všetkých okuliaroch sú zabudované kvalitné šošovky so 100% UVB a UVA ochranou vyrobené z polykarbonátu. Tento materiál Vám môže vzhľadom pripomínať sklo, avšak vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom, čo znamená, že okuliare sú prakticky nerozbitné.

Technológie: polarizačný filter

Množstvo
Na sklade

  • Poštovné od 2,50€ pri objednávke nad 50€ ZDARMA Poštovné od 2,50€ pri objednávke nad 50€ ZDARMA
  • Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
  • Vlastný sklad s tovarom Vlastný sklad s tovarom
  • Autorizovaný predajca Autorizovaný predajca
Rozmery okuliarov

Slnečné okuliare Ozzie OZ05:06P4


So slnečnými okuliarmi OZZIE žijete aktívne!
Všetci ľudia majú radi Slnko, avšak práve oslnenie Vášho zraku môže predstavovať reálne nebezpečenstvo v situáciách, kedy potrebujete vidieť jasne. Slnečné okuliare značky OZZIE Vás neobmedzujú. Zásluhou polykarbonátu v šošovkách okuliarov môžete vykonávať akúkoľvek činnosť. Tento je považovaný za jeden z najpevnejších materiálov. Často sa využíva pri rôznych bezpečnostných preskleniach a s OZZIE môže byť aj Váš zrak v bezpečí. Praktickosť slnečných okuliarov spočíva aj v ich inovatívnom dizajne. Ultraľahké a s rámom bázového zakrivenia 8 , ktorý zabraňuje podfúknutiu, sú vhodné pre športové aktivity či každodenné nosenie.

Obsah balenia

- slnečné okuliare
- látkový ochranný obal na okuliare


Logo Ozzie Slnečné okuliare OZZIE sú vyrábané jedným z najpoprednejších distribútorov kvalitných okuliarov v Európe. Táto značka s 25 ročnou históriou predaja po celom svete dáva dôraz na detaily. Vysoká odolnosť polykarbonátových šošoviek voči nárazu či samotná ľahkosť okuliarov Vám zaručí komfort počas nosenia. S viac ako miliónom predaných kusov sa OZZIE zaraďuje medzi uznávané značky slnečných okuliarov, a za dostupnú cenu si môžete vďaka unisex dizajnu vybrať kvalitné okuliare značky OZZIE priamo pre Vás.

Ozzie
00018
2 položky

Tabuľka dát

Farba rámu
čierna
Farba šošoviek
modrá
Kategória filtra
3
Polarizačný filter
áno