Značkové polarizačné slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4

Slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4

39,99 €
S DPH Doručenie pri objednávke nad 50€ ZDARMA!
S dph

redukcia oslnenia
Redukcia oslnenia

100% UV ochrana
100% UV ochrana

extra odolné prevedenie
Extra odolné prevedenie

okuliare vhodné na šoférovanie
Vhodné na šoférovanie

Slnečné okuliare značky OZZIE sa svojim tvarom perfektne hodia na akýkoľvek typ tváre. Vo všetkých okuliaroch sú zabudované kvalitné šošovky so 100% UVB a UVA ochranou vyrobené z polykarbonátu. Tento materiál Vám môže vzhľadom pripomínať sklo, avšak vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom, čo znamená, že okuliare sú prakticky nerozbitné.

Technológie: polarizačný filter

Na sklade

UPOZORNENIE: Na základe zavedenia mimoriadnych opatrení v SR nie je možné zasielať balíky na dobierku. Dočasne prijímame platby iba cez platobnú bránu PayPal alebo debetnými/ kreditnými kartami.

logo platobných systémov

Dostupnosť: Skladom
Kategória:

obrázok rozmerov pre polarizačné slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4 - pohľad spredu

obrázok rozmerov pre polarizačné slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4 - pohľad zboku

Slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4


Slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4 v prevedení neónovo žltý rám/ čierne šošovky budú držať krok s Vašim aktívnym životným štýlom!
Všetci ľudia majú radi Slnko, avšak práve oslnenie Vášho zraku môže predstavovať reálne nebezpečenstvo v situáciách, kedy potrebujete vidieť jasne. Slnečné okuliare značky Ozzie Vás neobmedzujú. Zásluhou polykarbonátu v šošovkách okuliarov môžete vykonávať akúkoľvek činnosť. Tento je považovaný za jeden z najpevnejších materiálov. Často sa využíva pri rôznych bezpečnostných preskleniach a s Ozzie môže byť aj Váš zrak v bezpečí. Slnečné okuliare sú praktické vďaka inovatívnemu dizajnu. Ultraľahké slnečné okuliare s rámom bázového zakrivenia 8 , ktorý zabraňuje podfúknutiu, sú vhodné pre športové aktivity či každodenné nosenie.

Obsah balenia

- polarizačné slnečné okuliare Ozzie OZ 36:94 P4
- látkový ochranný obal na okuliare

Značka Ozzie vyrába slnečné okuliare viac ako 25 rokov Slnečné okuliare OZZIE sú vyrábané jedným z najpoprednejších distribútorov kvalitných okuliarov v Európe. Táto značka s 25 ročnou históriou predaja po celom svete dáva dôraz na detaily. Vysoká odolnosť polykarbonátových šošoviek voči nárazu či samotná ľahkosť okuliarov Vám zaručí komfort počas nosenia. S viac ako miliónom predaných kusov sa OZZIE zaraďuje medzi uznávané značky slnečných okuliarov, a za dostupnú cenu si môžete vďaka unisex dizajnu vybrať kvalitné okuliare značky OZZIE priamo pre Vás.

Ozzie
00035
2 položky

Tabuľka dát

Farba rámu
žltá
Farba šošoviek
čierna
Kategória filtra
3
Polarizačný filter
áno

Podobné produkty